Květen 2009

Májová veselice ve Vimperku

14. května 2009 v 23:04 | Jiřina |  .::Kultura::.
Opět jedna z vydařených veselic ve Vimperku.Velký sál v Kulturním domě byl do posledního místa obsazen.Zábavu zahájil starosta města Vimperk pan Dvořák,organizátorem této sešlosti byl Klub seniorů ve Vimperku. Spolu s přáteli.seniory z Českého Krumlova,Kaplice,Kájova a okolních obcí Vimperka jsme prožili krásné odpoledne.Zábavu navštívily také seniorky z LDN býv.nemocnice Vimperk.Nás zejména potěšilo, že jsme mohli pozdravit naši dlouholetou kamarádku Milušku Bursů z Vlachova Březí, která byla mezi seniorkami z LDN.O tom,že se nám na zábavě líbilo svědčí i připojené fotky./špatné datum na fotkách zavinila výměna baterek a opomenutí to vyrovnat/

.......... uvítací řeč pana starosty Dvořáka..........
Dubnové setkání U Plíšků.

1. května 2009 v 21:07 | Jiřina |  .::Kultura::.
Jak ten měsíc opět uplynul a my se zase scházíme na našem milém místě v klubovně U Plíšků.

Nejprve jsme popřály všem narozeným v tomto měsíci a pak už jsme se věnovaly přípravě návštěvy divadla v Českých Budějovicích.Na představení operety Ptáčník se odjíždí v úterý 12.5.09 v 15,3O hod. ze zastávky na náměstí.
Další plánovanou akcí je májová veselice v Kulturním domě ve Vimperku, kde se opět setkáme s našimi přáteli ,seniory z Českého Krumlova, Kaplice a Kájova.
Na tuto akci jede každý účastník samostatně linkovým autobusem na Vimperk ,z náměstí asi kolem 12,3O hod.
A pro zpáteční cestu večer je odvoz účastníků zajištěn.

Jedeme do divadla na operetu Ptáčník.Opět nás veze starosta pan ing. Kubašta.

Představení se nám moc líbilo.

.....tak a odjíždíme,spokojený pan starosta